У Росії почали продавати набори "для кінця світу"

19:21, 24 листопада 2012
Світ
0 0

Бинт, валідол і горілка

У Томську (Росія) почали продавати набори "Для кінця світу". У перелік необхідних товарів входять: бейдж для особистих даних, валеріана, активоване вугілля, бинт, валідол, а також гречка, банка шпротів і маленька пляшка горілки. У коробці також можна знайти блокнот, олівець, свічки, сірники, мотузку і мило.

Продавці пропонують купити набір не тільки жителям Томська, вони також готові відправити замовлення в інші регіони, повідомляють інтернет-ЗМІ.

Раніше спеціальний набір для кінця світу вартістю 15 доларів випустили американці. До "апокаліптичного комплекту" входили антидепресанти, вітаміни, респіратор, темні окуляри і, як хоч як дивно, шапочка для душу.

Нагадаємо, в Белізі, на курорті Ча Крик, нещодавно відкрився осередок порятунку від Апокаліпсису. Однак очікування кінця світу там має розважальний характер - відкрито продаж турів під назвою "День зимового сонцестояння разом з майя", де можна буде взяти участь у ритуалах в одязі відомого племені, подивитися визначні пам`ятки і відвідати сувенірні лавки, а також на величезній кам`яній стіні ієрогліфами викарбувати своє ім`я.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter