Члени Центру з вивчення нових релігійних рухів повідомили болгарському порталу «Двері Православ`я» про те, що в останні місяці відзначено зростання випадків "поповнення" неповнолітніми студентами деструктивних сект.

   Секти зосередили свою діяльність на студентах від 14 до 18 років, що, звичайно, не є випадковістю. Відомо, що в цьому віці вони прагнуть до незалежності й намагаються всіма способами звільнитися від батьківського контролю.

   Станіслава Кіосева, богослов і мати чотирьох дітей, член ради Центру з вивчення нових релігійних рухів, розповіла, що співробітники центру докладають всіх зусиль для інформування громадськості про небезпеку культів, але цього не достатньо - зусилля повинні бути багатогранними і скоординованими.

Відео дня

   Члени Центру, які позбавлені державної підтримки, сподіваються, що Болгарська Православна Церква буде й далі працювати у напрямку профілактики сектантського впливу серед болгарського народу і особливо серед студентів. Адже це важлива частина пастирської турботи Церкви про людей.

Православие.By