Мер італійського селища заборонив жителям помирати

14:04, 14 березня 2012
Світ
9 0

У селі немає цвинтаря

Мер селища Фальчано дель Массіко на півдні Італії заборонив місцевим жителям помирати, повідомляє La Stampa.

"Місцевим жителям, так само як і гостям села, заборонено залишати межі земного життя, щоб вирушити на той світ", - йдеться в постанові мера Джуліо Чезаре Фави, яке вступило в силу 5 березня.

Причиною такого рішення стала відсутність у Фальчано дель Массіко кладовища. До недавніх пір жителі села користувалися землями сусіднього містечка Карінола, від якого Фальчано відокремилося в 1964 році.

Протягом довгого часу кладовище Каріноли (до 1964 року колишнє загальним) планувалася збільшити, щоб його частина відійшла Фальчано. Однак оскільки жодних ініціатив збоку Каріноли не було, Фава вирішив розібратися з проблемою інакше, повідомляє видання.

"Моя постанова - провокація. Але ситуація вже досягла піку. Що кажуть люди? У них це викликало справжній народний гнів. Місцеві жителі вже зібрали тисячу підписів, а деякі землевласники запропонували мені свої ділянки", - коментує Фава своє рішення. Разом з тим Il Messagero наводить слова мера про те, що жителі Фальчано були раді його постанові.

З 5 березня два літніх жителя села не послухалися мера і померли.

Надалі Фава планує разом з інженерами обрати найбільш підходящу для кладовища землю, а разом з адвокатами вирішити юридичні питання, що залишилися не вирішеними з владою Каріноли.

Мером Фальчано дель Массіко, в якому проживає 3700 людей, Фава став в 2007 році.
 Lenta.ru
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter