На Храмовій горі в Єрусалимі після п`ятничної молитви мусульман сталися масові сутички. Сотні арабів атакували ізраїльських поліцейських і військових, закидаючи їх камінням, кілька десятків учасників заворушень забарикадувалися в мечеті Аль-Акса.

Поліція була змушена застосувати для розгону протестуючих сльозоточивий газ і шокові гранати. Більше сорока осіб заарештовано, число поранених в ході безладів поки невідомо. При цьому поранення отримали 11 поліцейських.

Проповідник мечеті Аль-Акса, в якій забарикадувалися учасники безладів, звернувся до поліції з проханням не намагатися увійти до будівлі, щоб не розпалювати конфлікт. Поліція планує нові арешти, в район введено додаткові підрозділи прикордонних військ – Магав.

Відео дня

Керівник поліції Єрусалимського округу генерал-майор Нісо Шахам зазначив, що в цю п`ятницю поліція не вводила обмежень на відвідування Храмової гори мусульманами, як це зазвичай робиться під час арабських заворушень, а також напередодні єврейських релігійних та ізраїльських державних свят.

Седмиця.