26 місіонерів Католицької Церкви, у тому числі 18 священиків, 4 монахині та четверо мирян, були вбиті в 2011 р., згідно з даними інформаційного агентства Конгрегації євангелізації народів.
7 осіб були вбиті в Колумбії, 5 - у Мексиці, троє - в Індії, двоє - в Бурунді та по одному - в Бразилії, Парагваї, Нікарагуа, Демократичній Республіці Конго, Південному Судані, Тунісі, Кенії, на Філіппінах і в Іспанії.
Інформаційне агентство Fides, на яке посилається агентство CWN, зазначає обставини загибелі деяких кліриків і мирян. Так, черниця Анджеліна була убита в Південному Судані бойовиками з секти т.зв. «Армії Опору Господньої», вона надавала медичну допомогу біженцям. Марія Елізабет Макіас Кастро, член Скалабриніанського руху мирян з Нуево-Ларедо (Мексика), працювала журналістом у газеті і займалася тим, що допомагала мігрантам. Вона була викрадена і вбита торговцями наркотиками. Священик Фаусто Тенторі, італійський місіонер, трудився на острові Мінданао (Південні Філіппіни). Він присвятив своє життя служінню на Філіппінах, де займався просвітницькою діяльністю серед ряду малих народностей. Мирянин Рабіндра Париша, убитий в штаті Орісса на сході Індії, був мандрівним катехізатором-законовчителем, а також надавав юридичну допомогу дискримінованим християнам Індії.
Седмиця.