Церква, зведена із льоду і снігу, відкрилася на лижному курорті Міттерфірміансройт в Баварії. На її будівництво пішло 1400 кубічних метра снігу. Крижаний храм зі спрямованою вгору вежею під час церемонії відкриття купався в синіх променях прожекторів.
Нинішнє будівництво було задумано в пам`ять про іншу подію, що сталася в цьому німецькому містечку поблизу кордону з Чехією 100 років тому. Взимку 1911 року жителі спільно звели перший сніжних храм. Про те, що спонукало їх тоді реалізувати таку незвичайну ідею, розповідає публікація на Інтернет-сайті, присвяченому цій церкві.
Взимку релігійне життя в Міттерфірміансройті та прилеглих містечках завмирала. Парафія, що опікувалася цими поселеннями знаходився досить далеко, і дістатися до нього через негоду і замети було інколи неможливо. Грошей на будівництво кам`яного храму у бідних сіл не було, церковне керівництво про них ніби забуло. Словом, настав момент, коли жителі вирішили самі спорудити церкву з матеріалу, якого в цей час року завжди в достатку. Храм, побудований зі снігових "цеглин", був довжиною 14 і шириною 7 метрів. На 4 метри він підносився до неба. Фронтальну частину церкви, за зразком собору в баварському місті Пассау, фланковують дві башти. 28 березня 1911 церква була готова. Її фотографія з`явилася навіть в американському ілюстрованому журналі. Сніговий храм простояв до травня, а потім під променями весняного сонця він швидко розтанув.
Але зусилля мешканців не були марними. Після того, як світ дізнався про незвичайну споруду, в Міттерфірміансройт стали надходити численні пожертви, які пізніше дозволили городянам побудувати спочатку невелику капелу, а потім і храм - тепер вже з каменю.
Maranatha.