У Берліні пройде зустріч християнської молоді ЄвропиЗ 28 грудня по 1 січня в Берліні, під егідою громади Тезе, проходитиме зустріч християнської молоді Європи. На запрошення мерії Берліна, Католицької й Протестантської Церков близько 30 000 юнаків і дівчат з усіх кінців Європи прибудуть до столиці Німеччини, повідомляє агентство KIPA-APIC.

На прохання брата Алоїза, який очолює екуменічну громаду Тезе, вони привезуть із собою медикаменти та медичне обладнання, яке в рамках проекту гуманітарної допомоги буде направлене до лікарень та диспансерів сільських регіонів Північної Кореї.

Молоді люди проведуть 5 днів у загальних молитвах і дискусіях з духовних, соціальних, політичних, економічних і культурних питаннь.

Заплановано відвідання будівлі Рейхстагу, де пройде зустріч учасників екуменічного форуму з членами німецького федерального парламенту. Обговорять тему: «За більш справедливий світ: політика і громадянська відповідальність». Також гості побувають у Великій мечеті, поспілкуються з представниками єврейської громади Берліна.

Відео дня

Седьмиця