90-річний американський проповідник з Каліфорнії Гарольд Кемпінг в черговий раз виступив з лякаючим пророцтвом апокаліпсису.

За його відомостями, кінець світу настане 21 жовтня в 18.00 в кожному часовому поясі Землі.

"У цю п`ятницю майже всі земляни будуть направлені прямо в пекло", - віщав Кемпінг у вівторок, 18 жовтня, на релігійному "Сімейному радіо" (Family Radio Network), президентом і генеральним менеджером якого він є.

Відео дня

"Повстануть з могил мертві, два відсотки населення Землі відразу піднесуться в рай, а решта перед "депортацією" в пекло на деякий час залишаться на Землі, щоб пізнати жахи наступних масових всепланетних землетрусів, повеней і пожеж.

Відзначимо, апокаліпсис проповідник Кемпінг обіцяє вже неодноразово. І якби його пророцтва збулися, то життя на Землі мало закінчитися ще в 1988 році. Потім - у 1994-му і в 2011-му.

Цього року Кемпінг вже призначав Страшний суд - на 21 травня. Але помилився. Хоча багато хто повірив і готувалися постати перед Богом саме до цієї дати.

За словами Кемпінга, п`ятниця 21 жовтня - це остаточна дата. Проповідник запевняє, що він розрахував все правильно - математично. Перевірив свої викладки. А вони нібито взяті не зі стелі. а засновані на розшифрованому цифровому коді, прихованому в Біблії.

До речі, спроба розшифрувати біблійні тексти була гідно оцінена. Кемпінг став одним із лауреатів Шнобелівської премії-2011, яка вручається за найбезглуздіші відкриття. Його передбачення дати кінця світу було визнано видатними в галузі математичних обчислень.

Те, що жодне з пророцтв так і не збулося, не збентежило проповідника. Кожному промаху він знаходив об`єктивну причину.

Наприклад, апокаліпсис, який не відбувся 21 травня він пояснював тим, що тоді "непомітно" трапився "духовний" кінець світу. А вже 21 жовтня треба чекати "фізичного" кінця.

Кемпінгу знову вірять. У США і в деяких країнах Європи вже розміщені тисячі великих рекламних плакатів, прикрашені трафаретами сотні вантажівок і особистих автомобілів прихильників. На всіх - один і той же напис: "Судний день наступає!".