В православних храмах Таїланду моляться про припинення сильної повеніУ Таїланді триває найсильніша за останні 50 років повінь, через безперервні мусонні зливи, які йдуть в Південно-Східній Азії з середини липня, викликаючи небувалий розлив річок Меконгу і Чаопрайя. Повенями порушені 60 з 77 провінцій Королівства, повідомляється на офіційному сайті Православної Церкви в Таїланді.

У всіх храмах Православної Церкви в Таїланді підносяться молитви до Бога про примирення та припинення лиха.

Представник Руської Православної Церкви в Таїланді архімандрит Олег (ЧЕРЕПАНІН) та Голова Комітету Фонду Православної Церкви в Таїланді ієрей Данай (ДАНИЛО) відвідали православні приходи в країні. За винятком Всіхсвятського храму в Паттаї, покрівля якого постраждала від шквального вітру під час шторму в ніч з 11 на 12 вересня, де зараз тривають ремонтно-відновлювальні роботи, інших руйнувань і пошкоджень немає.

Відео дня

Архімандрит Олег відвідав також північні провінції Королівства, а ієрей Данай (Данило) - центральні. Підсумком поїздок стало рішення Комітету Фонду Православної Церкви в Таїланді виділити адресну допомогу сім`ям, особливо потерпілим від повеней.