Біблейська громада Австралії видала спеціальну "Біблію поліцейського", повідомляє Благовест-інфо з посиланням на ENI.

Біблія, 3 тис. екземплярів якої вже було надруковано, призначається для офіцерів поліції густонаселеного австралійського штату - Нового Південного Уельсу.

У спеціальному виданні є молитва, яку поліцейським рекомендується читати, зображення вартових порядку за роботою, а також сторінки, присвячені обов`язкам поліцейських і етичним правилам їх роботи.

Відео дня

"Я впевнений, що "Біблія поліцейського" вплине на багато поколінь" служителів закону, - заявив глава поліції Нового Південного Уельсу Ендрю Шипоне.

Біблію планується розіслати всім 107 капеланам, службовцям при поліції штату, а також вручати кожному випускникові поліцейської академії.

Пастор Маркку Котіла, глава Об`єднаних біблейських громад, пояснив ENI, що випуск видань Біблії, призначеної для окремих професійних або інших груп, останніми роками стало звичайною практикою. Ці видання зазвичай супроводжуються додатковими молитвами і матеріалами, які можуть стати в нагоді читачам в роботі або повсякденному житті. У різних країнах світу вже є "Біблія солдата" і "Біблія парламентарія". Після подій 11 вересня 2001 року в США була випущена спеціальна Біблія для тих, хто втратив близьких людей в результаті терактів.