У Римі знайдено останки апостола Павла. Учені підтвердили правдивість легенди, згідно з якою в саркофазі під вівтарем головного храму Рима – собору святого Павла – містяться залишки апостола. Про це на врочистій недільній месі оголосив Папа Римський Бенедикт XVI.

У ході досліджень учені  знайшли фрагменти людських кісток I–II століття нашої ери, повідомляє «Україна православна» з посиланням на «Вести».

Базиліка святого Павла поза мурами – один із двох головних римських храмів. Згідно з легендою, її побудували на місці поховання одного з апостолів. Проте до останнього часу не вдавалося довести, що в саркофазі, внизу якого є напис: «Павло, апостол, мученик», саме його поховання.

Відео дня

У стінці саркофага, що не відкривався впродовж століть, було зроблено невеликий отвір. За допомогою зонда виявили найдрібніші фрагменти кісток.  Їх дослідили методом радіовуглецевого аналізу. Дослідження проводили експерти, які не знали про таємницю походження знахідки. Результати такі: останки належать людині, яка жила на рубежі І – ІІ століть нашої ери. Дати співпадають.