Релігійні лідери США написали відкритого листа, засуджуючи гендерну ідеологію / catholicnews.org.ua

Релігійні лідери США написали відкритого листа, в якому висловили глибоку стурбованість сучасним рухом, що «прагне накинути фальшиву ідею того, що чоловік може бути чи стати жінкою і навпаки». Про це повідомляє "Католицький оглядач" з посиланням на "Catholic Herald".

Американські релігійні лідери наголошують, що гендерна ідеологія кривдить не лише окремих осіб, але й суспільство загалом, сіючи серед людей замішання і сумніви в самих собі. Ця ідеологія ставить людей перед вибором: або вони будуть поступати всупереч розуму, відкидаючи істину, або ж будуть змушені стати висміяними, відкиненими або бути підданими різним формам репресій.

Як йдеться у листі, особливої шкоди гендерна ідеологія завдає дітям, «коли говорить їм, що може «змінити» їх стать, а потім уділяє їм дозу гормонів, що впливає на їх розвиток, і в результаті, досягнувши дорослого віку, вони можуть стати безплідними».

Відео дня

Релігійні лідери зазначають, що батьки «заслуговують на кращу опіку і супровід в цих важливих рішеннях», і закликають працівників національних медичних закладів поважати основоположний принцип медицини «перш за все, не нашкодь».

Відкритий лист був опублікований на веб-сторінці Католицького єпископату США.

Серед підписантів листа є католицькі єпископи, відповідальні за чотири комісії в єпископаті, що займаються подружжям, сім’єю, релігійною свободою, екуменізмом і міжрелігійним діалогом. Також свої підписи поставили представники 16-ти американських спільнот (в т.ч. православної, англіканської, лютеранської, мусульманської).