У Чилі головний собор на один день перетворили в їдальню для бідних

17:39, 07 серпня 2017
Світ
4446 0
Фото: ru.radiovaticana.буде

На початку серпня - місяця, присвяченого солідарності з нужденними - кафедральний собор чилійської столиці Сантьяго став на один вечір великою гостинною їдальнею, яка надала вечерю 350 пенсіонерам, бідним і безхатчинкам. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Зустріч у кафедральному соборі розпочалася з урочистого привітання та благословення трапези, яку підготували волонтери, які піклуються про різні приймальні центри й соціальні їдальні Сантьяго. У чилійській столиці налічується близько сорока таких солідарних структур, керованих Відділом пастирського служіння й місцевим відділенням фонду «Карітас»: вони служать малозабезпеченим, безпритульним, іноземцям, людям похилого віку, безробітним, наркозалежним.

Вітаючи гостей, чилійський примас кардинал Рікардо Ессаті Андрельо зазначив, що солідарність з нужденними говорить про те, що всі ми є братами та сестрами.

Також чилійський кардинал закликав віруючих тримати свої двері відкритими не лише під час місяця, присвяченого солідарності.

«Нехай самі нужденні зможуть знайти гідність любові, визнання та поваги в запропонованій їм чашці кави або обіді: такі малі жести несуть людям Добру Звістку й дозволяють Божій любові втілитися в нашому світі», - сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter