Фото: homeo.su

Міжнародний незалежний аналітичний центр Gatestone Institute опублікував звіт, в якому було сказано, що за останні два десятиліття в Лондоні було закрито 500 християнських храмів, а "на сумних руїнах англійської християнства" були відкриті 423 мечеті, повідомляє Християнський Мегапортал з посиланням на Christian Post.

У звіті було зазначено, що починаючи з 2001 року в Лондоні 500 храмів усіх конфесій були закриті, а їх будівлі перетворилися на приватні будинки. У той же час число мусульман в столиці Великобританії зросла майже на мільйон.

Цифри, наведені британським незалежним інститутом соціологічних досліджень NatCen Social Research Institute, показали, що тільки в період між 2012 і 2014 роками число британців, які заявляли про свою прихильність Церкви Англії (державної християнської Церкви), скоротилася з 21% до 17 % (на 1,7 мільйона осіб).

Відео дня

Різні британські соціологічні дослідження показали, що людей, які не належать до жодної релігії, зараз стало більше, ніж християн в Англії та Уельсі. У своєму звіті дослідники з Gatestone Institute підкреслили, що із занепадом християнства Британія стала набувати все більш ісламських рис. Так в Бірмінгемі, другому за величиною місті Британії, кілька разів збиралися петиції з проханням дозволити британським мечетям з допомогою гучномовців три рази в день закликати мусульман до молитви.

За даними Gatestone Institute число шаріатських судів у Лондоні неухильно зростає, 100 з них тепер працюють офіційно.

«Ці нові суди засновані на відмові від недоторканності прав людини: цінності свободи та рівності, які складають основу англійського загального права. Культурний британський істеблішмент швидко капітулює перед ісламськими фундаменталістами у прийнятті їх вимог», – зазначаэться у звіті дослідницького центру.