Фото 24smi.org

Глава Державного департаменту США Джон Керрі у п'ятницю розпочне візит до столиці Італії й Ватикану, де проведе ряд двосторонніх зустрічей, візьме участь у міжнародній конференції та обговорить актуальні міжнародні питання, в тому числі, ситуацію в Україні.

Про це повідомив у вівторок під час брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає Укрінформ.

"Держсекретар США Джон Керрі 2-3 грудня перебуватиме в Римі (Італія) й Ватикані, з метою проведення двосторонніх зустрічей та участі в Римському середземноморському діалозі", - зазначив Кірбі.

Відео дня

Під час зустрічі зі своїм італійським колегою Керрі обговорить "питання співпраці з низки регіональних і глобальних проблем, у тому числі, щодо Лівії, Сирії та Іраку.

Держдепартаменту США обговорюватиме під час зустрічі з державним секретарем Святого Престолу кардиналом П'єтро Пароліним. Йтиметься, в тому числі про "гуманітарну кризу в Сирії, насильство в Україні й поточний діалог у Венесуелі", зауважив речник американського зовнішньополітичного відомства.

Крім того, у Ватикані звертатиметься увага на вразливе становище вимушених мігрантів, зміни клімату, припинення переслідування релігійних та етнічних меншин в районах конфліктів та сприяння мирному розв'язанню конфліктів в усьому світі.