В Італії вийшов диск із проповідями Папи Римського в музичних аранжуваннях

14:24, 07 листопада 2015
Світ
1071
в

7 листопада в Італії вийшов диск із проповідями Папи Римського Франциска в музичних аранжуваннях. Альбом "Wake up!" ("Прокинься!"). Про це повідомляє ТАСС.

Ідея його створення належить Джуліо Нерона, який раніше вже випускав проповіді Іоанна Павла II і Бенедикта XVI в музичному орнаменті. Але нинішня робота, за його словами, абсолютно інша.

"Ми намагалися відобразити характер Франциска", - пояснив Нерона. У підсумку, зазначив він, вийшов, мабуть, вельми еклектичний диск: 11 доріжок з найвідомішими зверненнями нинішнього понтифіка містять не тільки церковні піснеспіви, а й поп, і рок-музику.

Над матеріалом працювали композитори, які співпрацюють з естрадними виконавцями. До запису був залучений навіть китайський жіночий хор.

Починається альбом з фрази "Добрий вечір", виголошеній Хорхе Маріо Бергольо з балкона собору Святого Петра відразу після обрання його Папою.

У кінці місяця диск з'явиться в продажу і в інших країнах. У Ватикані йому віщують успіх планетарного масштабу, враховуючи популярність Франциска. При цьому частина виручки буде спрямована на благодійні цілі, зокрема, на допомогу біженцям.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter