п

Дві третини світового населення (63%) вважають себе релігійними. Такі результати дослідження, проведеного Gallup International.

Найбільший відсоток віруючих складає населення Африки, Близького Сходу і Центральної Америки (більше 80%). Далі йдуть Південна Америка (77%), Східна Європа (71%) і Азія (62%).

Низький відсоток віруючих зафіксований у Північній Америці (55%) та Західній Європі та Океанії. У Західній Європі 44% заявили, що є віруючими, а 37% вважають себе невіруючими.

Відео дня

Результати, отримані в ході опитування, проведеного серед 64 тис. респондентів в 65 країнах, показують, що інтерес до релігії зменшується з віком. Більш релігійними показали себе молоді люди між 25 і 34 роками.

Не тільки вік, але і рівень доходів та освіти також впливає на рівень релігійності. Відсоток атеїстів вища серед осіб з високим доходом (47% проти 68% з низьким доходом). Більш релігійні менш грамотні і менш освічені люди (80% проти 60% серед тих, хто отримав середню освіту або 64% зі ступенями магістра або доктора).

Седмица.Ru