Свято Дівалі в Індії / PlanetofHotels

П'ятдесят осіб отримали травми в індійському місті Хайдарабад (штат Телінгана) під час святкування головного свята року – Дівалі, також відомого як «фестиваль вогнів».

Як повідомляє російське інформагентство з посиланням на IANS, за інформацією медиків, постраждалі надходили до лікарень протягом усього вечора середи та в четвер вранці. Стан восьми осіб оцінюється як критичний.

Однією з найбільш постраждалих стала 65-річна жінка, яка прямувала додому, коли їй в обличчя влучив запущений місцевими жителями феєрверк.

В одному з районів сусіднього штату Андхра-Прадеш через небезпечне використання петард і феєрверків сталася пожежа, в результаті якої повністю згоріли чотири житлових будинки.

Дані про загиблих до цього часу відсутні.

Дівалі вважається в Індії головним святом року. Традиційно в цей день послідовники індуїзму, буддизму і джайнізму прикрашають будинки і вулиці яскравими гірляндами та ліхтариками, які символізують перемогу добра над злом. Дівалі часто порівнюють із європейським Новим роком, хоча суворої відповідності між цими двома святами немає.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram