этот материал доступен на русском

Іспанська поліція заарештувала вуличних проповідників з Німеччини за заворушення в метро

11:13, 09 серпня 2018
Світ
1908 0
Люди сприйняли чоловіків як загрозу / inVictory

Дев'ять вуличних проповідників з Німеччини були заарештовані у Валенсії після того, як вони викликали паніку в поїзді метро, вигукуючи фрази на кшталт «ми всі будемо горіти в пеклі».

Верховний Суд Валенсійської спільноти заявив, що дев'ять чоловіків затримано 4 серпня за громадські заворушення, так як їх репліки призвели до тисняви, в якій молода жінка отримала легку травму, повідомляє 8 серпня inVictory з посиланням на The Christian Post.

Відзначається, що жінка пошкодила ногу, коли люди, штовхаючи один одного, намагалися покинути станцію. Люди сприйняли проповідників, які несли великий хрест і рюкзаки, як загрозу.

5 серпня суд залишив під вартою і встановив для чоловіків, які є громадянами Німеччини, заставу в розмірі 13,9 тис. доларів США.

Свідки інциденту стверджують, що чоловіки викрикували такі фрази, як «ми грішники», «ми помремо» або «ми будемо горіти в пеклі», і звинувачували пасажирів в тому, що вони «повні алкоголю, наркотиків і гріха».

Переполох серед пасажирів змусив провідника метро зупинити поїзд. Поліцейські заявили, що дев'ять німців у віці від 19 до 37 років відмовилися покинути вагон на прохання охоронців, після чого їх заарештували. При цьому було не зрозуміло, до якої саме церкви належать чоловіки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter