Ендрю Брансона звинувачують у співпраці з Фетхулой Гюленом / AFP

У зв'язку зі справою американського пастора Ендрю Брансона, який знаходиться в ув'язненні в Туреччині з жовтня 2016 року, США ввели санкції проти двох турецьких міністрів.

«За розпорядженням президента міністерство фінансів запроваджує санкції проти міністра юстиції та міністра внутрішніх справ Туреччини, які грали провідну роль у затриманні та арешті пастора Брансона», - сказала на брифінгу прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, повідомляє BBC.

Це означає, що всі американські рахунки і активи глав мін'юсту Туреччини Абдулахмита Гюля і МВС Сулеймана Сойлу заморожені. Крім того, громадянам США заборонено укладати угоди з ними.

Пастора звинувачують у співпраці з проповідником Фетхулой Гюленом, якого в Туреччині вважають відповідальним за невдалу спробу державного перевороту в 2016 році, а також у підтримці забороненої в країні Робочої партії Курдистану. Брансон ці звинувачення відкидає.

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, коментуючи введення санкцій, заявив, що подібні дії США не матимуть жодного результату.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram