этот материал доступен на русском

Врятовані з печери в Таїланді діти тимчасово стануть буддійськими ченцями

13:47, 19 липня 2018
Світ
5526 0
Підліткова футбольна команда «Дикі кабани» / REUTERS

Під час офіційної прес-конференції вони висловили співчуття рідним 38-річного колишнього спецпризначенця ВМС Самарна Пунана, загиблого під час рятувальної операції, повідомляє "Правмір".

"Ми відчуваємо себе винними в його смерті. Винними перед його родиною", - розповів Екапол Чантавонг.

Хлопці написали листи подяки рідним дайвера. Вони заявили, що прийняли рішення тимчасово постригтися в ченці в пам'ять про загиблого водолаза, повідомляє тайський телеканал TNN 24. Тимчасовий чернечий постриг практикується в тайському буддизмі. Його приймуть 10 хлопчиків і їх тренер. Двоє підлітків-футболістів сповідують християнство та іслам, вони висловлять свою подяку учасникам рятувальної операції так, як це прийнято в їх релігіях.

Юнацька футбольна команда з 12 дітей і їх 25-річний тренер Еккапол Чантавонг 23 червня зайшли в печеру Тхам Луанг Нанг Нон на екскурсію. Вийти з неї вони не змогли, бо через зливові дощі вхід виявився заблокований. Дітей знайшли живими через 9 днів, після цього почалася складна рятувальна операція, під час якої загинув дайвер Самарн Пунан. За три дні всі діти були виведені на поверхню дайверами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter