7

Прийняла хрещення сім'я дівчинки Насті із селища Трещевське, яка загинула на пожежі у ТЦ «Зимова вишня» у м. Кемерово.

Таїнство над батьком загиблої, її двома молодшими сестрами та близькою родичкою звершено у храмі преподобного Сергія Радонезького міста Топки Кемеровської області, повідомляє "Фома".

Рідні Насті збиралися хреститися влітку, так як чекали хресних з Москви і з Камчатки, але «після трагедії прийняли рішення не затягувати з хрещенням», розповів благочинний Топкинського церковного округу протоієрей Олексій Соловйов.

Відео дня

Настю і ще п'ять школярок із селища Трещевського Топкинського району повезли до Кемерово задля заохочення за відмінне навчання. У день трагедії всі дівчатка загинули.

У храмі міста Топки звершуються заупокійні богослужіння. Також у селищі Трещевському планують звести каплицю у пам'ять про жертв трагедії.

Нагадаємо, трагедія у Кемерово сталася 25 березня 2018 року. Осередок займання знаходився на верхньому поверсі ТЦ «Зимова вишня», де розташовано кілька кінозалів і дитячі ігрові зони. Площа відкритого горіння склала 1,5 тисячі кв. метрів. У результаті загинули 64 людини (41 дитина), близько 80 постраждали. Причини займання з'ясовуються.