Церкви в Мадриді зазнали нападу / catholicherald.co.uk

Церкви в Мадриді зазнали нападу і були змальовані графіті під час "феміністського страйку", що проходив у рамках Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Як повідомляє "Седмиця" з посиланням на видання британських католиків "Сatholic Нerald", церкви Еспіріту-Санто та Сан-Крістобаль в іспанській столиці були обписані гаслами на захист абортів, феміністськими символами та блюзнірськими посланнями.

Мадридська римо-католицька архиєпископія рішуче засудила «напад на спадщину віруючих». «Архиєпископія Мадрида висловлює свый смуток і рішуче засудження ці дії, що завдають шкоди соціальній згуртованості», – йдеться в заяві, в якій також зазначено: «Істинна рівність заснована на повазі до всіх людей і їх переконаннях».

Відео дня

Блюзнірські графіті на стінах мадридських церков свідчили: «Абортам – так!», «Вільний аборт!» і «Витягніть ваші розарії з наших яєчників!».

Архиєпископ Мадридський кардинал Карлос Осоро (Carlos Osoro) висловив свою підтримку «феміністському страйку напередодні цієї події, сказавши, що він розуміє дії її організаторів і навіть додав, що Діва Марія приєднається до страйкарів.

Одне з гасел, написаних на церкві Еспіріту-Санто, мабуть, з посиланням на слова кардинала, зловмисники написали: «Діва теж пішла».