Місцеві ЗМІ стверджують, що кількість загиблих значно більше / sedmitza.ru

Щонайменше 13 осіб було вбито внаслідок сутичок між християнською і мусульманською молоддю у центральній Нігерії, заявили 28 лютого у поліції у зв'язку з одним із останніх епізодів насильства у регіоні.

Черговий спалах насильства розпочався у понеділок, 26 лютого, у громаді Касуан Магани в штаті Кадуна, приблизно у 45 кілометрах від столиці штату Кадуна, повідомляє "Седмиця".

Конфлікт призвів до загибелі 13 людей, багато будинків і магазинів були спалені, сказав в інтерв'ю AFP комісар поліції штату Кадуна Остін Івар.

Відео дня

Місцеві ЗМІ стверджують, що кількість загиблих в результаті зіткнень значно більша того, що вказує поліція.

Остін Івар також заявив, що заарештували 20 осіб, підозрюваних в участі у безладах, а для придушення насильства були розгорнуті війська і поліція.

«Місце зараз спокійне. Вчора я був у селі, щоб попросити громаду і традиційних лідерів звернутися до протиборчих юнаків із закликом «вкласти у піхви мечі», - додав Остін Івар.

Почалося розслідування інциденту.

В регіоні в останні місяці також спостерігається відновлення насильства між кочовими мусульманськими пастухами і переважно християнськими фермерами, хоча ці зіткнення в основному пов'язані з природними ресурсами, а не з протистоянням на релігійному ґрунті.