У Бундесвері можуть з'явитися військові імами

01:29, 01 березня 2018
Світ
2970 0
/ mirnov.ru

Незважаючи на обіцянку голови Міноборони ФРН вивчити це питання шість років тому жодних висновків досі зроблено не було. Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Це ганьба, що після спроб і зусиль протягом майже шести років ми в Німеччині не змогли ввести навіть таку необхідну річ, як мусульманський військовий імам", - заявив 27 лютого німецькій газеті Neue Osnabrücker Zeitung голова Центральної ради Айман Мацюек. Він також зазначив, що Бундесвер є "відображенням нашого суспільства, а тому такий крок був би сильним сигналом з погляду інтеграційної політики" у Німеччині.

Газета також відзначає, що кілька років тому міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн заявила, що необхідність імамів в армії і можливість введення такої посади буде вивчена. Втім, досі ніяких висновків представлено не було. У свою чергу уповноважений Бундестагу з питань збройних сил Ханс-Петер Бартельс у своїй нещодавно опублікованій щорічній доповіді повідомив про те, що через шість років міркувань нарешті настає розуміння необхідності впровадження військових імамів у збройних силах ФРН.

За статистикою у 2017 році в Німеччині жили близько 5 млн мусульман. Це становить близько 6,1 відсотка населення ФРН. Зараз у Бундесвері в різних місцях налічується близько 1500 мусульманських солдатів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter