1

Відео танцювальної дуелі двох американських католицьких священиків, які навчаються в Римі швидко поширилося в мережі інтернет, також, як раніше це було з відеозаписом, тепер вже відомої італійської черниці, яка виграла музичний конкурс «Голос Італії».

Два священика, 29-ти річний Девід Райдер (David Rider) з Нью-Йорка і 28-річний Джон Гібсон (John Gibson) з Мілуокі вперше стали популярними в інтернеті в квітні, коли знялися в ролику, записаному під час збору коштів на Північноамериканський коледж (The North American College).

Відео дня

Під час одного з заходів Райдер почав розігрівати публіку відбиваючи чечітку, поки не був відсунутий Гібсоном, який почав виконувати швидкий ірландський танець. Після цього вони почали змагатися, кожен намагаючись більше вразити глядачів.

Танцюючі католицькі священики стали інтернет-сенсацією (переклад з англ.)

В той час в залі перебувала журналістка телевізійної мережі «Вічне слово» (The Eternal Word Television Network) Джоана Люіс (Joan Lewis), яка і записала цю подію на відео і потім виклала на YouTube.

Несподівано кількість переглядів почала швидко зростати і зросла більш ніж до чверті мільйона переглядів. Таку популярність «танцюючих священиків» почали порівнювати з виступом сестри Христини Скуцци, яка перемогла на шоу «Голос Італії» у червні цього року.

Танцюючі католицькі священики стали інтернет-сенсацією (переклад з англ.)

Як і у випадку з сестрою Скуццой, онлайн виступ священиків було піддано критиці. Деякі коментатори почали писати, що священики не повинні танцювати під зображенням розп'яття і портретом папи Франциска, тим самим як би виявляючи неповагу.

«Ми тільки послухалися Біблії, - каже Райдер, - де Господь говорить нам жити з радістю».

https://www.youtube.com/watch?v=h5hWLiGorKc

Переклад з англійської - Мельник Роман, для «УНІАН-Релігії».

Джерело - CRUX