Сама чернеча громада фактично припинить своє існування / blagovest-info.ru

Сімом насельницам монастиря Всіх святих м. Дитчингем (графство Норфолк, Великобританія) стало не по силам підтримувати подальше існування громади, тому вони заявили, що безкоштовно передадуть будівлі та земельні ділянки обителі інвестору - компанії або приватній особі, яка розробить найбільш перспективну концепцію реорганізації монастирського простору.

При цьому сестри монастиря підкреслюють, що подальша доля монастиря повинна бути пов'язана з Церквою. Про це повідомляє "Благовіст-інфо" з посиланням на Church Times.

Чернеча громада в Дитчингеме утворилася в 1850-х роках / blagovest-info.ru

На прохання місцевого єпископа з сестрами обителі Всіх святих зустрівся преподобний Ендрю Брайант (Andrew Bryant), настоятель кафедрального собору в Норфолку. Пізніше він так прокоментував ситуацію: «Ця чернеча громада знаходиться в дуже вдалому розташуванні. Оскільки у негайному продажу монастиря немає необхідності, сестри зацікавлені в тому, щоб це місце продовжувало служити на благо Церкви. Вони хочуть, щоб це місце було заново переосмислене у контексті церковного служіння, а не просто продано за найвищою ціною».

Відео дня

Зараз іде відбір заявок. Авторів кращих з них запросять влітку цього року взяти участь у конкурсі, який планується організувати за прикладом популярного в Британії ділового реаліті-шоу "Dragons' Den" - "Лігво драконів". У ході цього шоу молоді підприємці намагаються переконати інвесторів - успішних бізнесменів, мільйонерів - вкласти кошти в нову справу.

У випадку з монастирем в журі конкурсу увійдуть дві черниці обителі, єпископ Норфолка Джеймс Грем (Graham James), настоятель кафедрального собору в Норфолку Ендрю Брайант, а також бізнес-консультант, який висловить свою експертну думку щодо фінансової стійкості запропонованих проектів.

Сама чернеча громада фактично припинить своє існування: дві старші сестри обителі поселяться у будинку для престарілих черниць, який у свій час організував монастир Всіх святих, а тепер знаходиться в управлінні благодійної організації; дві інші черниці купили невеликий будинок в іншому графстві, а ще одна побажала оселитися на о. Малл, щоб вести відлюдницьке життя.