Кінофестиваль фільмів про служіння бідним відбудеться в Італії

13:46, 24 лютого 2018
Світ
2448 0
Головним критерієм оцінки проектів буде їх здатність надихати на служіння бідним / radiovaticana.va

В італійському містечку Кастель-Гандольфо, на території якого знаходиться літня резиденція понтифіків, 18-21 жовтня відбудеться міжнародний кінофестиваль, який стане заключним заходом святкування 400-річчя харизматичного служіння бідним за прикладом св. Вінсента де Поля.

Ювілей відзначається духовними послідовниками цього французького святого з 27 вересня 2017 року, повідомляє «Радіо Ватикану».

Мета фестивалю - пробудити креативність у пошуку шляхів поширення милосердя. Творчі проекти будуть прийматися до розгляду журі до 28 травня 2018 р.

Конкурсна програма, об'єднана темою життя на благо бідним, буде розділена на три секції - для учасників віком до 18 років, для сценаристів і для режисерів. Головним критерієм оцінки проектів буде їх здатність надихати на служіння бідним і змінювати наше сприйняття феномену бідності. Кращі короткометражні і повнометражні фільми будуть показані у рамках фестивалю.

Крім того, програмою форуму в Кастель-Гандольфо передбачені виставки та тематичні конференції, роботи в групах та низка культурних заходів.

Св. Вінсент де Поль, уродженець французької Гасконі, жив на рубежі XVI-XVII століть. Вже будучи священиком, у 1617 році, він поклявся повністю присвятити своє життя служінню бідним, сиротам, хворим і ув'язненим. Де Поль є засновником Конгрегації Дочок Милосердя та Спільноти Отців місіонерів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter