Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

У музеях Києва до 200-річчя Шевченка відбудеться виставковий проект «Від Подолу до Золотих воріт»

З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка з 27 лютого до 28 березня у столичних музеях триватиме виставковий проект «Від Подолу до Золотих воріт».

Як повідомили УНІАН в прес-службі Київської міської держадміністрації, проект складатиметься з мистецьких творів, присвячених великому Кобзареві. 

Поряд з роботами видатних митців будуть представлені кращі роботи студентів Київської дитячої Академії мистецтв.

Низка мистецьких заходів відбуватимуться на трьох виставкових майданчиках.

Музей гетьманства запрошує на виставку екслібрисів художника Бориса Романова, з 27 лютого до 14 березня. Відкриття 27 лютого о 16:00 за адресою: вул. Спаська, 16-Б.

У Музеї-майстерні Івана Кавалерідзе з 1 до 16 березня відбудеться виставка живопису, графіки та скульптури українських митців, зокрема, Кавалерідзе, Миколи Сліпченка, Олександра Бородая та інших. Відкриття відбудеться 1 березня о 14:30 за адресою: Андріївський узвіз, 21.

З 4 до 28 березня у Музеї історії міста Києва відбудеться виставка художніх творів таких митців, як Василь Гурін, Валерій Франчук та інших. Відкриття відбудеться 4 березня о 17:00 за адресою: вул. Б. Хмельницького,7.

Організаторами виставкового проекту «Від Подолу до Золотих воріт» виступив Музей-майстерня Кавалерідзе спільно з Музеєм гетьманства та Музеєм історії міста Києва.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку