Гробницю святого Франциска віртуально відвідали 18 млн користувачів інтернету

07:21, 14 липня 2013
0 0

З 123 країн світу

Віртуально відвідати гробницю святого Франциска в Ассізі завдяки встановленій там три місяці тому веб-камері змогли 18 мільйонів користувачів інтернету, повідомило в суботу Радіо Ватикану.

За словами ченця ордена Конвентуальних фрацісканців Енцо Фортунато, ініціатора забезпечення віртуального доступу до гробниці, яка знаходиться в нижньому храмі базиліки святого Франциска в Ассізі, сигнал веб-камери отримують на монітори своїх комп`ютерів відвідувачі з 123 країн світу.

"Сплеск інтересу до святого Франциска пов`язаний насамперед з тим, що саме це ім`я на честь Ассизького бідняка обрав собі новий Папа Римський", - зазначив чернець. Він додав, що прохання про молитву насельників монастиря в Ассізі також можна направляти по інтернету.

Як повідомив Фортунато, багато людей вдаються до заступництва святого Франциска. "Часто батьки довіряють молитвам святого Франциска своїх дітей", - сказав чернець і повідомив, що раз на тиждень всі отримані через інтернет прохання роздруковуються і розподіляються серед францисканської братії для вчинення мес і молитов.

РИА Новости

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter