Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

У Полтаві пройде виставка грецького фотографа Костаса Асіміса «Наш Афон»

20 червня - 20 липня

У Полтаві 20 червня відкриється виставка робіт грецького майстра фотографії Костаса Асіміса «Наш Афон», повідомляє «Коло». Виставка, організована з нагоди 1025-річчя хрещення Русі триватиме до 20 липня у виставковій залі Полтавського краєзнавчого музею, повідомляє PRAVMIR в УКРАИНЕ.

Фото відомого грецького фотографа Костаса Асіміса присвячені історії становлення та розвитку життя монахів на Святій Горі Афон.

Крім фоторобіт Костаса Асіміса, будуть представлені архівні чорно-білі світлини середини XIX – початку XX століття із фондів Руського на Афоні Свято-Пантелеймонівського монастиря. На виставці буде присутній автор Костас Асіміс.

Виставка експонувалася у багатьох країнах. Тож незабаром нагода побачити знімки буде й у полтавців.

Костас Асіміс народився у Ташкенті, куди переїхали його батьки після громадянської війни у Греції в 1949 року. За освітою філолог. Перший досвід фотомайстерності отримав у студії моди і реклами у Мюнхені. З 1984 вперше побував в російському Свято-Пантелеймонівському монастирі на Афоні, більше 20 років фотографував монастирі, храми, життя монахів, священників тощо. Кожну фотографію Костаса називають витвором мистецтва, що відкриває багатовікову історію духовного становлення християнських святинь.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку