Геї все ж спробують провести парад у Києві

12:04, 24 травня 2013
Суспільство
0 0

Попри заборону суду

«Марш рівності», який планувала на суботу, 25 травня у Києві ЛГБТ-спільнота, спробують провести. Про це заявили Радіо Свобода в Оргкомітеті КиївПрайду-2013 (КиївПрайд – це різні правозахисні заходи, завершенням яких мав бути «Марш рівності» у столиці України), повідомляє РіСУ. Таку заяву в Оргкомітеті зробили, коментуючи рішення Окружного адмінсуду столиці, що заборонив проведення всіх не пов`язаних з відзначенням Дня Києва акцій, в тому числі «Маршу рівності».

«Ми передбачували, що нам щось зроблять, щоб завадити вийти на вулицю 25 травня у Києві», – заявила Радіо Свобода Олена Семенова, координатор із роботи з пресою Оргкомітету КиївПрайду-2013, в рамках якого збиралися провести наступної суботи у столиці «Марш рівності».

Вона навела цей коментар після рішення Окружного адміністративного суду столиці, що заборонив проведення всіх не пов`язаних з відзначенням Дня Києва 25 травня акцій, зокрема, «Маршу рівності».

Як зазначила Олена Семенова після рішення суду, про зміну дати проведення «Маршу рівності» у Києві не йдеться.

«Ми передбачували перешкоджання. У нас є план «b», план «с». Тобто, у нас є інші стратегії – як ми зможемо провести «Марш рівності». І якась із них вийде 25 травня. Таким чином чи іншим чином, але ми вийдемо і будемо протестувати. Саме цього дня, 25 травня. Про зміну дати «Маршу рівності» ми не говоримо», – повідомила Олена Семенова.

Як відомо, проти проведення у Києві акції сексуальних меншин виступали представники різних релігійних організацій України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter