У Києві 25 травня содоміти планують провести гей-прайд

20:32, 30 квітня 2013
Суспільство
18 0

У 2012-му відмінили через протести

У суботу, 25 травня, в рамках міжнародного форуму-фестивалю «КиївПрайд2013» відбудеться «публічна правозахисна акція» — Марш рівності — з вимогами забезпечити рівні права та можливості для громадян України, які належать до ЛГБТ-спільноти (лесбійок, геїв, бісексуалів та трансґендерів).

Як повідомили УНІАН у прес-службі ”КиївПрайду2013”, на відміну від багатьох європейських гей-парадів — публічних заходів у розважально-карнавальному стилі, запланований Марш рівності є перш за все правозахисним заходом із вимогою забезпечити права на самовираження та мирні збори для всіх членів суспільства.

«КиївПрайд2013», крім Маршу рівності, включатиме низку інформаційно-просвітницьких і культурних заходів.
«Відповідно до української Конституції та європейської Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, уряд України зобов`язаний захищати основні права та свободи всіх українських громадян, — заявляють організатори “КиївПрайду2013”. — На жаль, уряд досі не довів, що він готовий захищати права ЛГБТ. Мета нашого Маршу полягає у висвітленні цієї проблеми та заклику до змін у політиці».

Міжнародний форум-фестиваль «КиївПрайд2013» готується та відбуватиметься за широкої підтримки громадськості, правозахисної спільноти, а також низки дипломатичних представництв, серед яких посольства Великої Британії, Нідерландів, Норвегії, США, Швеції.

Підтримку заходу надають провідні міжнародні правозахисні організації, серед яких: Amnesty International та Freedom House. Моніторинг можливих порушень прав людини під час проведення заходу здійснюватиметься організацією Human Rights Watch.
«Український уряд задекларував прагнення більшої інтеграції з Європейським Союзом та завершення процесу візової лібералізації. Щоби добитися цього, необхідно забезпечити відповідність українських правозахисних стандартів певним критеріям, зокрема в частині захисту меншин — у тому числі ЛГБТ — від дискримінації», — зазначили в оргкомітеті Прайду.

У повідомленні нагадується, що за останні два роки до Верховної Ради України було внесено чотири законопроекти, якими пропонувалося чи пропонується обмежити для громадян, що належать до ЛГБТ-спільноти, основоположні права на самовираження та свободу мирних зборів. Такі законодавчі ініціативи вкрай негативно впливають на процес лібералізації візового режиму для українців з боку ЄС.

«Організовуючи Прайд, ми хочемо сказати, що ми існуємо, і ми вимагаємо таких же прав, як і інші члени суспільства. Ми всі люди, і всі маємо рівні права», - наголошують організатори.

Партнером «КиївПрайду2013» виступає Мюнхен — місто-побратим української столиці та столиця німецької Баварії, де публічні акції ЛГБТ-спільноти давно стали доброю культурною традицією.

Як повідомляв проект «УНІАН-Релігії», сексуальні меншини планували провести гей-парад у Києві 20 травня 2012 року.
У квітні 2012 року православні священики і віруючі провели мітинг на Софійській площі в захист традиційних сімейних цінностей.

Православні тримали в руках плакати "Гей-парад - дорога в пекло" та "Не спотворім України до содомської руїни".

Близько тисячі православних пройшли центром Києва хресною ходою, протестуючи проти травневого гей-параду, який, на думку віруючих, перетворив би Росію, Білорусь і Україну на Содом і Гоморру.

Гей-парад в Києві минулого року відмінили через анонімні погрози фізичної розправи з учасниками акції.

Довідка "УНІАН-Релігії". Содомський гріх - протиприродне збочення, що виявляється у прагненні до осіб однієї статі.

Бог називає содомський гріх мерзотою (Левит 18:22; 20:13).

Назва "содомський гріх" походить від міста Содом і сягає до катастрофи, яка спіткала міста Содом і Гоморра в околиці Йорданській за їх нечестиве життя. Руйнування Содому і Гоморри є прикладом того, що очікує тих, хто віддався протиприродному пороку: «... і міста Содом і Гоморру спопелив, засудивши на знищення, перетворив на попіл, показавши приклад для майбутніх безбожників» (2 Петра 2:6).

«Як Содом і Гоморра та прилеглі міста, подібно ним чинили перелюб та ходили за іншою плоттю, понесли кару вічного вогню, і поставлені в приклад» (Іуда 1:7).
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter