Міжнародна виставка дитячого іконопису

19:47, 22 грудня 2012
Суспільство
0 0

Відкрилася у Тернополі 21 грудня

У Тернополі 21 грудня відкрили міжнародну виставку дитячого іконопису та сакрального живопису «Для Бога я створю найкраще, що можу». Як повідомили УНІАН організатори, роботи, представлені на виставці, створені дітьми із різних країн, незалежно від віросповідання.

«Це свого роду новий іконопис, нові зображення Бога. Усі твори є неповторними, адже вражають, насамперед, баченням чистоти і відкритості. Ніхто краще дітей не знає, як виглядають янголи. Діти не мають усталених манер виконання, але інтуїтивно відчувають присутність Божої любові. Від усіх робіт віє теплотою, добром і відкритістю», – зазначив куратор виставки-конкурсу, художник та музикант Ярема Стецик. Мета проекту – об’єднати всіх віруючих, незалежно від віросповідання.

На виставці представлені роботи юних художників з Польщі, Угорщини, Болгарії, Хорватії, Росії та 12 областей України. Загалом участь у конкурсі взяли понад 500 дітей. Найкращими були визнані 200 робіт, які представлені на виставці. Виставка експонується в Українському домі «Перемога». Організувало її мистецьке об’єднання «Коза».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter