Вчені: ходити до церкви корисно для здоров'я

10:28, 05 грудня 2012
Суспільство
18 0

Нормалізується кров’яний тиск

Вчені з`ясували, що регулярні відвідування церкви корисні для здоров`я людини. Вони здатні знизити підвищений кров`яний тиск, - повідомляє Християнський Мегапортал invictory.org.
Норвезькі дослідники з групи клінік Sykehuset Innlandet встановили, що візити до церкви позитивно впливають не тільки на душу, а й на тіло. Зокрема, вони знижують підвищений кров`яний тиск. Причому, чим частіше ходити до церкви, тим нижче тиск. Раніше до такого ж висновку дійшли американські вчені, але він був оголошений чистим збігом, оскільки в США церква регулярно відвідує до 40% населення.
У Норвегії в храми ходить не більше 4% громадян, тому проведене в цій країні дослідження виявилося більш точним. В цілому, під спостереження лікарів потрапило 120 тисяч осіб, з яких церкву відвідувало всього близько 5 тисяч. З`ясувалося, що у них якраз відзначається найнижчий (і саме здоровий) кров`яний тиск в порівнянні з усіма іншими.
Тепер необхідно провести подальші дослідження, щоб зрозуміти, наскільки релігійні погляди людини впливають на її загальний стан здоров`я. І чи є цілющими всі світові релігії, або лише окремі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter