19-21 листопада у Волинському Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проходить Міжнародна конференція, присвячена 110-й річниці з дня народження видатного українського фізика і астронома Олени Казімірчак-Полонської.

   Участь у заході беруть науковці з України, Білорусі і Росії, а також волинські студенти та школярі.

   З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, участь у заході взяли ректор Волинської духовної семінарії протоієрей Рустик Капауз, секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, а також вихованці Волинської духовної семінарії.

   «Ми вчимо наших семінаристів, що людина є мікрокосмом, і що вивчаючи Всесвіт, можна дослідити і глибини власної душі. І це ми можемо побачити на прикладі цього видатного науковця», - наголосив ректор ВДС УПЦ протоієрей Рустик Капауз Отець Рустик також переказав учасникам конференції благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта.

  Довідка:

   Олена Казімірчак-Полонська (монахиня Олена) – (1902 – 1992 роки) видатний український фізик і астроном.Основні роботи присвячені вивченню руху комет, зокрема еволюції їх орбіт. В 1987 році прийняла чернечий постриг із ім’ям Єлена. Померла в 1992 році у Санкт-Петербурзі.

«Православіє в Україні»

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram