Єдина видавнича компанія, уповноважена друкувати Біблії в Китаї, оголосила днями, що в країні надруковано більш як сто мільйонів примірників священної книги християн, повідомляє Christian Telegraph.

Кві Жонг, голова ради компанії Amity Printing Co. Ltd., сказав, що 100-мільйонний екземпляр був надрукований в липні, передає Xinhuanet. Його компанія надрукувала 60 млн Біблій (у тому числі окремі видання мовою національних меншин) та 40 мільйонів екземплярів більш як 90 мовами для 70 різних країн і регіонів світу.

Amity Printing друкує Біблії з 1988 року, коли компанія почала діяти як спільне підприємство Об`єднаних Біблійних Товариств (UBS) і Amity Foundation.

Відео дня

Майкл Перей, генеральний секретар UBS, сказав: «У сьогоднішньому цифровому світі багато хто все ще тужить без родинного і духовного спілкування. Бідні християни в сільській місцевості Китаю все ще чекають свої перші Біблії. І я сподіваюся, що ці довгострокові відносини UBS будуть продовжувати відкривати можливості для зміни життя китайського народу ».

Сьогодні в Китаї понад 16 млн християн, повідомляє Xinhuanet, а також 1800 семінаристів в 18 біблійних школах. Там також 55 тисяч церков і місць зібрань, сто тисяч добровольців і 36 тисяч місіонерів.

У 2010 році Біблійне Товариство Британії повідомило, що зростання церкви в Китаї занадто швидке для видавців Біблії, щоб встигати за ним. Християни, які живуть у сільських районах, або ті, хто не належать до церков, часто не мають своєї Біблії. Не всім книгарням в Китаї дозволено продавати Письмо, є тільки 70 торгових точок, де його можна реалізовувати.

Церква в Китаї стикається з багатьма проблемами. Навіть якщо там 70 мільйонів віруючих, християни становлять усього трохи більше 5% населення країни.

Седмиця.