До Великодня вийшов перший номер журналу «ФОМА в Україні»

08:58, 07 квітня 2012
Суспільство
0 0

Висвітлює питання релігії та культури

У квітні 2012 року вийшов у світ перший номер журналу «ФОМА в Україні». Це унікальне загальнонаціональне щомісячне ілюстроване видання, яке не має аналогів в Україні. Журнал присвячений питанням релігії, освіти, культури, відродження традиційної духовності, повідомляє Православіє в Україні.

«Цей журнал про те, наскільки красивим, світлим, яскравим може бути одночасно відомий і невідомий нам православний світ, - розповідає керівник проекту Антон НІКІТІН. - Кращі православні публіцисти Росії та Україні є авторами нашого видання».

На сторінках журналу - історії сумнівів і одкровень, дружби й милосердя, жертовності й щастя. Тут відповіді на питання, які багато хто ставить собі дуже часто: «чи можна подолати байдужість», «чи є призначення в людини», «навіщо людині віра», «що чекає нас після смерті»?

Журнал адресований тим, кому не все одно, навіщо ми живемо та вмираємо, хто хоче зрозуміти сенс двотисячолітньої церковної традиції. Аудиторія журналу - сучасні, думаючі люди з активною життєвою позицією, як православні християни, так і невоцерковлені люди.

Перший номер видання вийшов напередодні Великодня - найсвітлішого християнського свята, тому головною темою журналу є Христове Воскресіння.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter