Меджліс вимагає розібратися в погромі мусульманських могил

16:47, 26 березня 2012
Суспільство
0 0

У с.Мирний в Криму

Меджліс кримських татар вимагає від прокуратури Криму розібратися в розслідуванні справи про погром мусульманських могил на кладовищі в селищі Мирний Сімферопольського району.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Меджлісу, «слідство проігнорувало явні сліди спроб руйнування на надмогильних пам`ятниках, що збереглися. Ці сліди не мають ніякого зв`язку з автомобільним наїздом. Обурливо, що органи міліції серйозно намагаються переконати суспільство в тому, що пояснення підозрюваного відповідає дійсності».
Меджліс заявляє, що акти вандалізму, що здійснюються в Криму стосовно мусульманських кладовищ і мечетей, «набувають системного характеру».
Як повідомлялося, 20 березня на кладовищі знайшли 4 пошкоджені могили. На одній зруйнований надгробок, на двох проїхалися на автомобілях, ще одну, схоже, били ногами.
Через день міліція повідомила про затримання підозрюваного. Він заявив, що пошкодив могили випадково, мовляв, його автомобіль застряг на кладовищі, і в результаті буксирування і занесення машина врізалася в надгробки.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter