Англіканська церква опублікувала спеціальну молитву

04:51, 02 лютого 2012
0 0

На честь ювілею королеви

Спеціальна молитва була опублікована в ознаменування діамантового ювілею королеви, який відзначається цього року, повідомляє CNL-NEWS з посиланням на Christian Today.

Молитва була написана за побажанням королеви главою Собору святого Павла і буде використана на ювілейному служінні подяки в Соборі святого Павла 5 червня.

Архієпископи Кентербері і Йорка рекомендували її для використання в Англіканській церкві та інших церквах.

Крістофер ВУДЗ, секретар літургійної комісії та національний радник поклоніння, сказав: «Той факт, що її величність була нашою королевою протягом 60 років і все ще повна ентузіазму і радості, є приводом для великого святкування та подяки Богу. З цього приводу Англіканська церква рада скласти молитви як традиційні, так і сучасні, для використання в церковних богослужіннях у 2012 році».

Молитва з нагоди діамантового ювілею говорить:

«Бог часу і вічності, чий Син править, як слуга, а не пан, ми дякуємо Тобі, і славимо, що Ти благословив цю країну, королівство й території Єлизаветою, нашою улюбленою і славною королевою.
У цей ювілейний рік даруй їй нашу любов, дари радості й миру, коли вона продовжує у вірній слухняності Тобі, свойому Господу і Богу, вірно служити своїй країні і народу, співдружності, зараз і в усі дні свого життя, через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter