Римо-католицька громада костелу Святого Антонія намагається забрати приміщення в 4-ої музичної школи. Мовляв, ще сто років тому за Австро-Угорщини в будинку жили монахи. Утім, уже сорок років у цій будівлі вчаться грати на музичних інструментах діти. Тож тепер за приміщення судяться.

Музична школа розташована на одному подвір’ї з костелом Святого Антонія. Колись цей будинок належав ченцям. Тепер монахи намагаються повернути собі колишню власність і подали до суду. Отці розповідають – їм ніде навчати катехизису сто вихованців.

Директор музичної школили № 4 Ольга БІЛАС розповідає: «Зараз у школі навчається майже чотириста дітей. У районі вулиці Личаківської немає жодної музичної школи, тому батьки з навколишніх шкіл зацікавлені в тому, щоб їхні діти мали змогу навчатися музиці».

Відео дня

У Львівській міській раді, допоки йде суд, від коментарів відмовилися. Тим часом працівники музичної школи кажуть, що їм не пропонують альтернативного приміщення.

Ченці не раз зверталися до міського голови Львова Андрія САДОВОГО, але той відписував, мовляв, місця нема. Тож поділити музикантів і священиків має суд.

zik.ua