П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Більш як півмільйона українців не визнають ідентифікаційних номерів

До кінця року примушують зареєструватися

Більш як півмільйона українців не визнають ідентифікаційних номерів. Про це повідомляє Перший Національний. Через релігійні переконання вони реєструються лише за номером паспорта. Офіційно ж таких громадян лише десять тисяч - стільки відмовників з початку року нарахували в Державному реєстрі платників податків. За новим Податковим Кодексом, усі, хто проти такого коду, мають заявити про це і написати заяву податківцям.

Замість ідентифікаційного номера - печатка в паспорті. Пан Юрій - один із перших заповнив податкову анкету на відмову від особистого коду. Він - голова православного братства Олександра Невського. Цифрову персоніфікацію там вважають знаком Антихриста. Посилаються на Одкровення Іоана Богослова.

Юрій Єгоров, голова православного братства Олександра Невського:

- Мечта тоталитарной власти начинает сбываться, когда всех людей можно прономеровать. А с помощью технических средств еще и проконтролировать. В любой момент можно вычислить, где находится человек, вычислить его финансовое состояние, заблокировать эти деньги. То есть, лишить этого человека возможности жизни в обществе.

У буденному житті пан Юрій - дефектолог. Без податкового номера він уже 15 років. Каже, ніяких труднощів. Тому й закликає усіх вірян від коду відмовитися.

Позицію свою разом із однодумцями, членами братства, висловлює активно - на мітингах. Тим часом Священний Синод УПЦ ще у 98 році дав своє добро на ідентифікаційні номери. Тож народні протести священнослужителі не підтримують. До формування спеціального реєстру відмовників церква закликає ставитися спокійно.

Георгій Коваленко, прес-секретар Предстоятеля УПЦ МП:

- Церква закликає людей не хвилюватися, і церква закликає людей більше пізнавати Христа, а не займатися дослідженнями Антихриста, молитися в храмі, а не ходити на демонстрації під виглядом Хресних Ходів до Верховної Ради.

Ліпше ходити до податкової - радять і панотці, і самі податківці. Окремий реєстр відмовників там хочуть скласти до кінця року. У такий спосіб порахують усіх.

Вікторія Корольова, начальник відділу ведення державного реєстру фізичних осіб ДПІ в Шевченківському районі м. Києва:

- Это все государственный реестр физических лиц, то есть те люди, которые приняли налоговый номер, они в государственном реестре с регистрационными номерами. А люди, которые отказались от принятия налогового номера по религиозным убеждениям, они зарегистрированы в отдельном реестре по серии и номеру паспорта.

Особливу позначку в паспорт ставитимуть не лише фізичним особам, а й охочим вірникам-підприємцям. І все це - добровільно, наголошують податківці.

Олександр Клименко, заступник глови ДПС України:

- Україна в цьому плані дає дуже велике ставлення до людини та до її прав. Україна - єдина країна світу, в якій у людини є можливість вибору, як обліковуватися, і це дуже велика перевага.

Утім, перевага цілком регульована. До кінця року треба обов’язково зареєструватися в податковій, інакше штраф - 170 гривень.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку