У п`ятницю, 30 вересня, о 14 годині відбудеться урочисте відкриття історико-культурного комплексу «Замок Радомисль», який знаходиться в Житомирській області, м. Радомишль, вул. Щорса,15. Про це повідомляє РіСУ.

«Замок Радомисль» — це один з найбільш масштабних історико-культурних проектів, здійснених в Україні за роки незалежності. Сьогодні тут міститься єдиний у світі Музей української домашньої ікони, зібрання якого налічує понад 5000 ікон ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В музеї представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція музею є найчисленнішою в Україні за останні 20 років, а сам музей — є найбільшим у своєму роді на теренах СНД.

У програмі урочистого відкриття передбачено: екскурсію музеєм та замком, яку проведе фундатор комплексу – Ольга Богомолець, та представлення унікальних експонатів з колекції ікон; прес-конференція за участі консультантів відновлення «Замку Радомисль» — фахівців у галузі архітектури, мистецтва, історії та ін.

Відео дня

Акредитація за тел.: (067) 504-59-08, Ірина Хевпа