В Україні під час Різдвяних богослужінь 6-8 січня, де очікувано візьмуть участь близько 7 млн людей, забезпечувати порядок будуть понад 25 тисяч міліціонерів.

 

Про це на брифінгу в Києві повідомив перший заступник начальника Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Салімський, повідомляє Кореспондент.


За його словами, головне завдання міліції під час Різдвяних свят - не допустити будь-яких правопорушень, у тому числі і на релігійному грунті.

Салімський повідомив, що у всій країні у понад 14 тисячах культових споруд плануються Різдвяні богослужіння і, як очікується, в них візьмуть участь до 7 млн осіб. Найбагатолюдніші богослужіння очікуються у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській і Хмельницькій областях.

За словами Салімського, щоб не допустити правопорушень і конфліктів на міжконфесійному грунті, міліція проводить роботу зі священиками.

"Ми скерували дільничних, щоб вони провели роботу зі священиками, щоб не було конфліктів. Практично у всіх церквах побувають наші співробітники ", - сказав він.

Салімський також повідомив про плановані зустрічі правоохоронців з главами релігійних громад, на яких їх попередять про відповідальність за порушення чинного законодавства. Крім того, міліція спільно з представниками МНС планує обстежити культові споруди на предмет дотримання правил пожежної безпеки.

Салімський запевнив, що міліція зробить усе необхідне, аби свято минуло нормально.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram