В Україні під час Різдвяних богослужінь 6-8 січня, де очікувано візьмуть участь близько 7 млн людей, забезпечувати порядок будуть понад 25 тисяч міліціонерів.

 

Про це на брифінгу в Києві повідомив перший заступник начальника Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Салімський, повідомляє Кореспондент.

Відео дня


За його словами, головне завдання міліції під час Різдвяних свят - не допустити будь-яких правопорушень, у тому числі і на релігійному грунті.

Салімський повідомив, що у всій країні у понад 14 тисячах культових споруд плануються Різдвяні богослужіння і, як очікується, в них візьмуть участь до 7 млн осіб. Найбагатолюдніші богослужіння очікуються у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській і Хмельницькій областях.

За словами Салімського, щоб не допустити правопорушень і конфліктів на міжконфесійному грунті, міліція проводить роботу зі священиками.

"Ми скерували дільничних, щоб вони провели роботу зі священиками, щоб не було конфліктів. Практично у всіх церквах побувають наші співробітники ", - сказав він.

Салімський також повідомив про плановані зустрічі правоохоронців з главами релігійних громад, на яких їх попередять про відповідальність за порушення чинного законодавства. Крім того, міліція спільно з представниками МНС планує обстежити культові споруди на предмет дотримання правил пожежної безпеки.

Салімський запевнив, що міліція зробить усе необхідне, аби свято минуло нормально.