На Волині підбили підсумки благодійного телерадіомарафону

12:15, 19 березня 2010
Суспільство
18 0

Зібрано  майже 73 тис. грн.

На засіданні Волинської ради Церков, яке відбулося 18 березня під головуванням Римо-Католицької Церкви, підбили підсумки різдвяного благодійного телерадіомарафону «Бог багатий милосердям»

 

Як повідомили УНІАН у прес-службі Волинської єпархії УПЦ КП, на зібрані кошти, а це – майже 78 тис. грн. придбано побутову техніку. Її одержали 25 малозабезпечених сімей і родин, де проживають діти-сироти й напівсироти. Благодійникам, спонсорам, співорганізаторам марафону вручено подяки.

 

П’ятий Різдвяний благодійний марафон "Бог багатий милосердям" був проведений за ініціативою та безпосередньою за участю релігійних організацій Волинської Ради Церков. Збір коштів тривав протягом січня-лютого. Основною метою телемарафону - у міру можливого допомогти дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, іншим малозабезпеченим верствам населення.

 

Відтак, у приміщенні Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка було пожертвувано понад 7 тис.грн.; у скарбничках, що були розміщені у супермаркетах, сума пожертв становила понад 16 тис, а в загальному зібрано - 72 тис. 731 грн. Окрім цього, ще 42 організації, підприємства перерахували кошти на рахунок марафону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter