На сайті Видавничої Ради РПЦ МП розміщений оновлюваний каталог видань, не рекомендованих до поширення через систему церковної (єпархіальної, приходської, монастирської) книжкової мережі, повідомляє "Патріархія.Ru".

У каталозі передбачена можливість упорядкувати список видань за найменуваннями, іменами авторів, видавництвами, роком виходу у світ, а також за роком рецензування Колегією з рецензування і експертної оцінки Видавничої Ради.

Нині в список включено вісім книг. Це, зокрема, такі видання, як "Цнотливість і телегонія. Православна Церква і сучасна наука про проблему генетичних інверсій", книга В. А. Крашениннікової "Ах, мама-матуся" про "чебаркульського отрока В`ячеслава", "Чудеса останнього часу" ієромонаха Трифона, "Дотримуйте убо, як небезпечно ходите" архімандрита Петра (Кучери) і др.

Відео дня

Як повідомили у Видавничій Раді, рішення про неприпустимість поширення в церковній книжковій мережі перерахованих в каталозі видань були прийняті на засіданнях Колегії з рецензування і експертної оцінки, що відбулися 11 і 25 лютого. Основою для ухвалення рішень стала наявність у вказаних книгах тверджень, що суперечать віровченню Православної Церкви.

На майбутніх засіданнях експертної колегії, які проводяться раз в два тижні будуть розглянуті результати експертизи щодо ряду інших навколоцерковних видань.