Патрулі поліції в Саудівській Аравії останні дні суворо стежать за тим, щоб у вітринах магазинів не було ніяких червоних предметів. Червоні троянди і шоколадки у формі сердечок стають 14 лютого забороненим товаром в Саудівському королівстві, передає NEWSru.

Релігійна поліція забороняє відзначати День святого Валентина, тому що він присвячений спогадам про християнського мученика, а також у зв`язку з тим, що люди схильні цього дня "вдаватися до гріха".

Саме з цієї причини вже відучора спеціальні патрулі перевіряють, щоб з вітрин магазинів і прилавків квіткових крамниць були прибрані усі предмети червоного кольору, включаючи квіти, а також предмети у формі серця - усе, що хоч якось нагадує про свято закоханих. Цього дня вводиться заборона навіть на червоні фартухи офіціантів і уніформу продавців. Заборонені свічки і різноколірні вогні, а також музика в закладах.

Відео дня

На батьківщині Пророка Мухаммеда, відповідно до принципів ваххабізму, не рекомендується також відзначати дні народження і день матері. Релігійна поліція не лише конфіскує "єретичні" і "язичницькі" товари, але пильно стежить за поведінкою парочок. Закохані, навчені таким досвідом, заздалегідь купують подарунки і обмінюються ними далеко від чужих очей. Ті, кому дозволяють кошти, від`їжджають на ці дні в сусідні, ліберальніші країни, наприклад, в Бахрейн або ОАЕ.