18 грудня у Львові відбудеться молитовно-просвітницька акція «Святий Миколай для ненароджених».
Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради, молитовно-просвітницьку акцію організували представники Товариства «Рух за життя» у співпраці з Інститутом родини і подружнього життя Українського Католицького Університету та Благодійним Фондом св. Володимира.
«Акцію ми проведемо у гінекологічному відділенні 3-ї міської клінічної лікарні Львова. Ми помолимось святому Миколаю Чудотворцю й роздаватимемо невеличкі подарунки тим дітям, які ще перебувають у лонах своїх матерів (дарунки отримають матері), а також запалимо пам’ятну лампадку й залишимо подарунки для тих дітей, яким не дали народитись», – зазначив у коментарі УНІАН голова ЛОГО Товариство «Рух за життя» Петро Гусак.

За його словами, мета акції – молитва за дітей, які перебувають у лонах матерів, за їхнє щасливе народження й християнське життя, а також – за упокій тих діточок, яких змусили відійти з цього світу, не народившись. Другою метою акції є привернення уваги суспільства до того факту, що дитина вже від моменту зачаття є дитиною, яка заслуговує любові, молитви і подарунку.
Акція продовжиться 19 грудня – активісти ГО «Рух за життя» спільно з Християнською організацією «Полум’я любові» роздаватимуть подарунки в інших пологових будинках Львова матерям, які очікують народження дитини.