Повідомлення про серйозну пожежу на шостому кілометрі Рубльово-Успенського шосе (Росія) надійшло на пульт Московської служби порятунку у вівторок о 21.06.

Про це повідомляє «Комсомольська правда».

“Зателефонував чоловік, дуже швидко прокричав, що горить, схоже, дерев`яна церква, а усередині знаходяться люди, - розповіла «Комсомолці» черговий редактор Служби порятунку Олена Волністова. - Також з`ясувалося, що по сусідству з храмом палає 2-поверховий котедж”.

Відео дня

За словами очевидців, котедж, що горить, - це будинок священика на території Зачатьєвського жіночого монастиря в Патріаршому Подвір`ї. Вогонь спалахнув саме у будинку, і перекинувся на сусідню дерев`яну церкву - Храм Покрови Пресвятої Богородиці. Площа загоряння становила понад сто квадратних метрів.

“Про пожежу ми повідомили УВС «Медицину катастроф» і адміністрацію району”, - доповнила Олена Волністова.

Повідомлення про палаючий будинок священика надійшло і в Одінцовський гарнізон. Звідти на місце події виїхали декілька пожежних підрозділів. На боротьбу з вогнем прибули і пожежники з Москви. Гасіння пожежі ускладнювалося 25-градусними морозами, які стоять в регіоні. Церкву удалося врятувати, а ось будинок вигорів повністю.

Вже відомо, що в будинку священика виявили труп 80-річної черниці Кипріани, яка працювала в монастирі з його відкриття на початку 1990-х.

Швидше за все будівлю хтось підпалив, спалахнув він миттєво. Але офіційного підтвердження цієї версії досі немає.