Видавництво Білоруського екзархату з благословення Патріаршого екзарха всієї Білорусі митрополита Мінського і Слуцького Філарета планує здійснити факсимільне видання низки писемних пам`яток: Полоцького Євангелія (XII ст.), Супрасльських ірмологіїв (XVI-XVII ст), Лавришевського Євангелія (поч. XIV ст). Про це повідомив виконавчий директор Видавництва Білоруського екзархату Володимир Грозов.

«Мі продовжуємо спільну з державними структурами роботу щодо повернення на Батьківщину історичних, духовних культурних цінностей», ─ розповів В.Грозов. За його словами, в даний час продовжується попередня робота з підготовки факсимільного видання Євангелія Полоцького.

Унікальна книга, вивезена в роки війни з Білорусі, зберігається зараз в Санкт-Петербурзі, нагадав виконавчий директор Видавництва Білоруського екзархату. «Досягнуто принципових домовленості з цілим рядом відомств, державних і громадських структур, які активно включилися разом з нами в цей проект», ─ додав В.Грозов.

Відео дня

Видання унікальної книги планується здійснити до 1150-річчя з дня заснування Полоцька, яке відзначатиметься в 2012 році.